Bizi Daha Yakından Tanıyın

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

Temelleri, 1968 yılında kurulmuş Muharrem Balat İnşaat Şirketi ile atılan BALPA İnşaat, 1990 yılında faaliyete geçmiştir. Ülkemizin her alanda kalkınma çabalarına, çalışmaları ve başarıları ile katkıda bulunan şirketimiz ISO 9001 Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip olup, yurtiçinde ve yurtdışında inşaat-taahhüt alanında hizmet vermektedir.

Başarı En Büyük Mutluluktur!

Neden BALPA İnşaat?

Ülkemizde yaşanan doğal afetlere duyarlılığı, müşteri memnuniyeti, iş güvenliği ve işçi sağlığı kurallarını göz önüne alarak; “Yasal yönetmeliklere ve uluslararası standartlara uygun, kaliteli yapılar inşa etmek ve mesleki alanda örnek bir kuruluş olmak.” prensibiyle projelerini sürdüren şirketimiz, daha kaliteli üretim için, şartları zorlayarak en iyiye ulaşmayı, modern yapı teknikleri, kaliteli malzeme, kaliteli işgücü kullanarak; depreme dayanıklı ve daha iyi yaşanabilir konut projeleri yaratmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda tüm dünyadaki trendleri ve teknolojik gelişmeleri izlemeyi ve değişime ayak uydurmayı, farklı ve özellikli projelere imza atmayı kendisine ilke edinmiştir. BALPA İnşaat bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında birçok farklı inşaat projelerini başarıyla, zamanında ve eksiksiz tamamlamıştır.

Güvenilirliğini ve kalitesini tüm Türkiye’ye ispatlamış olan, teknolojik gelişmeleri takip ederek, kullandığı üstün kalitede inşaat-yapı malzemeleri ve kaliteli işçiliği ile inşaat sektöründe kendine özgü bir yer edinen şirketimiz son yıllardaki projelerinde toplu konut çalışmalarına önem vermiştir. Birçok toplu konut projesini başarıyla sonuçlandırarak orta ve dar gelirli vatandaşlarımızın ev sahibi olmasına katkı sağlamıştır. Bugüne kadar yürüttüğü çalışmalarında yaklaşık 20.000 konut inşa ederek 100.000 insanımızı konut sahibi yapan BALPA İnşaat başarılı projeleri ile toplumun geleceğine katkıda bulunmaya devam edecektir

Değerlerimiz Her İşimizde Önceliğimizdir

Değerlerimiz

Kalite

Kalite

Daha kaliteli üretim için, şartları zorlayarak en iyiye ulaşmayı, modern yapım teknikleri, kaliteli malzeme, kaliteli işgücü kullanarak; depreme dayanıklı ve daha iyi yaşanabilir konut projeleri yaratmayı, dünyadaki trendleri ve teknolojik gelişmeleri izlemeyi ve değişime ayak uydurmayı, farklı ve özellikli projelere imza atmayı kendisine ilke edinmiştir.

Güven

Güvenilirliğini tüm Türkiye’ye ispatlamış, teknolojik gelişmeleri takip ederek, kullandığı üstün kalitede inşaat-yapı malzemeleri ve kaliteli işçiliği ile inşaat sektöründe kendine özgü bir yer edinen inşaat şirketlerimiz son yıllardaki projelerinde toplu konut çalışmalarına önem vermiştir.

Güven